seo

PazarlamaReklam

Dimes’ten umut mesajı yüklü reklam filmi

Dimes yeni reklam filminde, her zaman olduğu gibi hayata başka bakıyor. Meyvelerin enerjisini ekranlara taşıyan filmde, “umut en güzel vitamindir” mesajı veriliyor.

Meyve suyu ve içecek markası DİMES, umut mesajı veren yeni reklam filmini yayına soktu. DİMES’in Tribal Worldwide İstanbul imzası taşıyan yeni reklam filmi, geleceğe yönelik umudu, meyvelerin enerjisiyle öyküleştiriyor. Küresel sağlık krizi nedeniyle içerisinden geçtiğimiz dönemin sonrasında, toplum olarak birlikte inşa edeceğimiz güzel günlere atıfta bulunuluyor.

DİMES’in Hayata Başka Bak! felsefesi çerçevesinde, anlatım dili olarak meyvelerin rengarenk dünyasını kullanan reklam filminde, “umudun, sana en güzel vitamin olacak” mesajı veriliyor.

Bence….

Dimes ülkece geçirdiğimiz bu zor günlerde insanların evde ne kadar bunaldığını ve her geçen gün giderek daha da karamsarlaştığını farketmiş olmalı ki tam da zayıf noktamıza oynamış diyebilirim. ‘Umut’ kavramı ile kendisini bağdaştıran Dimes, kendisini bir kurtarıcı gibi sergilemekten de hiç geri adım atmamış. ”Dimes iç ve hayata daha farklı bak daha güzel bak ” mesajı ile gayet iddialı renki bir çalışma ortaya çıkmış.

Meyvelerle yapılan güneş, bulut, gökkuşağı benzetmeleri ise reklamın yaratıcı ve eğlenceli tarafını ortaya çıkartıyor diyebilirim.

Kısa, vurucu ve olumlu bir imaj. Dimes bence başarılı bir iş ortaya koymuş ve böyle bir atmosferde her şeyden önemli olan da insanların geleceğe biraz da olsa umutlarını yeşertmek..

Adil

Merhaba ben Adil Samet, Gazi Üniversitesi'nde Halkla ilişkiler ve Tanıtım son sınıf öğrencisiyim. Dijital alanda reklamcılık ve pazarlama ile ilgileniyorum. Blog yazıları yazdığım kişisel web sitemde sizi ilgilendiren makaleler varsa takip ederek yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Benimle iletişime geçmek isterseniz "İletişim" sayfasında bulunan mail adresime yazabilirsiniz.

11 Yorum

  1. Reklam filmini ilk defa gördüm, güzelmiş, Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

  2. reklam gerçekten anlamlı ve dikkat çekiciymiş. Bilgilendirme yazınız için de teşekkür ederim.

  3. Bu aralar hepimizin ciddi anlamda umuta ihtiyacı var. İç açıcı reklam olmuş.

  4. Reklam filmi güzel olmuş ve slogan gerçekten cok güzel hayata başka bak…

  5. Önemli olan akılda kalmasıdır ve hoş olmuş özellikle slogan mauzzam hayata baska bak.
    tebrikler..

Başa dön tuşu
Kapalı