seo

Hakkımda

Merhaba, ben Adil Samet Yalçınkaya .  İlk okul yıllarımdan beri bilgisayar ile hep iç içeydim. Sürekli araştıran ve kendine belirgin sınırlar çizmeyen bir insanım. Hali hazırda eğitim hayatım Gazi Üniversitesi’nde (yeni Hacı Bayram Veli Üniversitesi) devam ediyor. Son sınıf öğrencisiyim ve bu dönem bir aksilik çıkmazsa, ne istediğini bilen ama nasıl ulaşacağını kestiremeyen bir reklamcı adayı olarak mezun olacağım.

Daha önce bir blog tecrübem olmadı ama hem düşüncelerimi paylaşmak hem de kendi reklamını yapamayan başkasının reklamını hiç yapamaz felsefesi ile bu siteyi açmaya karar verdim. Bir yandan köpek gezdirme işi yapıp ekstra bütçe sağlarken bir yandan da Marka Mutfağı ile çok güzel bir serüvenin içerisindeyim.

Yoğun hayatıma biraz daha yoğunluk katarak sınırlarımı zorladığımı bilsem de, hayallerimin peşinden her zaman olduğu gibi koşmaya ve bunun için çalışmaya devam edeceğim.

Gelecekteki en büyük hedefim ise kendi creatif reklam ajansımı kurmak, kolay olmayacak ama bir yerlerde birileri başarıyorsa neden olmasın?

Başa dön tuşu
Kapalı